Neden Reel Değerleme

Değerlerimiz, etkin ve tatmin edici şekilde birlikte çalışmamıza ve ortak noktada buluşmamıza yardım eder. Sağlam bir organizasyon olarak bizi birbirimize yaklaştırır.

Profesyonel Ekip

Nitelikli personel ekibimizle işimizi en hızlı ve en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal Yapı

Gayrimenkul değerlemesi konusunda tecrübeli ve eğitimli uzman kadro ile Türkiye’nin 81 ilinde ve yurt dışında gayrimenkul değerleme hizmeti verilmektedir.

Sektörel Tecrübe

Gayrimenkul değerleme sektöründe 15 yılı aşkın tecrübe ile temellerini attığımız Reel Değerleme SPK verilerine göre ilk 10 firma arasındadır.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Reel Değerleme tecrübesi ve uzman kadrosu ile kurum ve kuruluşların talepleri doğrultusunda en doğru, hızlı, bilimsel ve kaliteli hizmet anlayışı dahilinde, değerleme ve danışmanlık hizmetini müşterilerine zamanında ulaştırmayı amaç edinmiştir.

Profesyonel Çözüm Ortakları

Profesyonel çözüm ortaklığı anlayışı içerisinde, kalite yönetim sistemini uygulamak ve güncel teknolojileri kullanmak suretiyle, hizmet kalitesinde, sürekliliği sağlamak, müşterilerimizin değişen ve çeşitlilik gösteren ihtiyaçlarına kurumsal çözümler üretmektedir.

Kalite Güvencesi

Dürüstlük, Gizlilik, Tarafsızlık, Yetkinlik ve Standartlara Bağlılık ilkelerinden ödün vermeden ancak teknolojiyi ve bilimsel verileri de kullanarak, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile ‘’Gerçek Değer’’e ulaşarak hizmet vermektedir vermektir.